Інформація про результати конкурсу оцінювачів майна

Конкурси
03.12.2021

Конкурсна комісія з відбору суб’єктів оціночної діяльності для проведення незалежної оцінки майна комунальної власності територіальної громади Сосницької селищної ради повідомляє, що рішенням комісії від 03 грудня 2021 року за результатами рейтингового голосування визначено переможцем конкурсу щодо виконання незалежної оцінки Комплексу будівель та споруд, який знаходиться за адресою: Чернігівська область, смт Сосниця, вул 8-го Березня,21 та розташований на земельній ділянці площею 4,06 га визначено Товариство з обмеженою відповідальністю «Експертно-правовий центр «Правекс».