Людям із порушенням зору
Побудовано на платформі
Повернутися до новин

Із суб’єктами пробації проведено патріотичний захід

Новини партнерів
23.02.2022

22.02.2022 року на базі Корюківського районного сектору № 2 філії  Центру пробації  в Чернігівській області в рамках проєкту Кіноклубу Docudays UA, до Дня Автономної Республіки Крим, проведено соціально виховний захід. В ході якого суб’єктам пробації продемонстровано документальну стрічку «Боротьба Джамали», яка розповідає про те, як після перемоги української співачки кримськотатарського походження на “Євробаченні-2016”, через трагічну родинну історію Джамали, світ більше дізнався про події у Криму в 2014 році. У фільмі йдеться і про сучасні події у Криму, де відбувається тотальне порушення прав людини, корінних жителів та національних меншин.

        Захід проведено з метою національно-патріотичного виховання та формування української громадянської ідентичності.

Зміст фільму допомагає розглянути проблеми анексії Криму Росією та захисту прав кримськотатарського народу, направляє замислитись про усвідомлення взаємозв’язку між індивідуальною свободою, правами людини та її громадянською відповідальністю.

     Даний захід допоміг учасникам ширше зрозуміти і проаналізувати перебіг та наслідки анексії Криму Росією; розкрити поняття  «анексія», зокрема, 4 лютого 2014 року Президія Верховної Ради Криму прийняла рішення розглянути парламентом автономії питання зміни Конституції Криму та просити у Росії гарантій прав для жителів півострова. 16 березня 2014 р. в окупованому Криму було проведено «референдум» про від’єднання від України. 18 березня Крим з ініціативи російського президента було включено до складу Російської Федерації. Ані «референдум», ані «приєднання» Криму до Росії в світі не визнали (за винятком кількох країн, залежних від Росії, наприклад, Науру). 15 вересня 2015 року Верховна Рада України на пропозицію Уряду встановила, що датою початку тимчасової окупації Криму є 20 лютого 2014 року. Початком тимчасової окупації території Автономної Республіки Крим та міста Севастополя, згідно з українським законодавством, вважається дата набрання чинності Резолюції № 68/262 Сесії Генеральної Асамблеї Організації Об’єднаних Націй від 27 березня 2014 року про підтримку територіальної цілісності України. Завершенням тимчасової окупації вважатиметься дата, з якої ця резолюція втратить чинність.

Провідний інспектор

Корюківського РС № 2 філії

ДУ « Центр пробації» в Чернігівській області                                         Олена Шевченко

2022 © Усі права захищено
Слідкуйте за новинами
Побудовано на платформі

Для забезпечення зручності у користуванні цим сайтом деякі сервіси використовують технологічні особливості, а саме - cookie. Таке функціональне рішення дозволить вам не вводити одну і ту ж інформацію кожен раз, коли ви повертаєтесь на цю сторінку, або переходите з однієї сторінки на іншу тощо. Залишаючись, ви даєте згоду на використання cookie.  Докладніше