Клуб «Kudrivka Tennis Club» та їх здобутки на чергових змаганнях

27.12.2023

Наші спортсмени і спортсменки, з гарним результатом, виступили на відкритому турнірі по настільному тенісу «Різдвяні зустрічі», який проходив у Чернігові.

У турнірі взяли участь команди Чернігова, Коропської, Куликівської, Городнянської, Тупичівської, Сновської та Сосницької громад.

👥 Команду «Kudrivka Tennis Club» представляли Євген Дударенко, Андрій Малоїд, Вікторія Малоїд, Вероніка Бахир, Світлана Лагошна, Діана Філімоненко, Анастасія Дідовець та Артем Петренко.

Наші спортсмени показали високий рівень підготовки та черговий раз вибороли призові місця 🏆

🥈 Євген Дударенко – 2 місце (вікова категорія 2009-2010 р.н.)
🥉 Світлана Лагошна – 3 місце (вікова категорія 2009-2010 р.н.)
🥉 Вероніка Бахир – 3 місце (вікова категорія 2011-2012 р.н.)
🥉 Андрій Малоїд – 3 місце (вікова категорія 2013 р. і молодше).

👍❤️ Вітаємо з перемогами! Дякуємо тренеру Миколі Мельнику за його роботу та Роману Солодаренку за підтримку юних спортсменів та спортсменок.