Комендантська година на Великдень: як бути вірянам

13.04.2023

⛪ Сьогодні на Раді Церков області обговорили концепцію святкування Великодня в умовах воєнного стану.

Отже: ✅

✔ Святкові служби обов’язково мають проходити, враховуючи безпекові вимоги під час повітряної тривоги, а також зважаючи на рамки комендантської години 🕐 з 00:00 до 4:00.

✔ Якщо парафія прийняла рішення нічної служби, то в зазначений проміжок часу віряни мають перебувати лише в храмі.

✔ Поліція, під час нічної служби, організує патрулювання, щоб уникнути або оперативно реагувати на провокації.

✔ Вірянам про плани свого храму краще поцікавитися завчасно.