Коваль Євгеній Михайлович
Народився 18 листопада 1980 року в селі Вільшане.
Після школи розпочав трудову діяльність і присвятив життя будівництву мостів. Понад 15 років працював у компанії «Київмостобуд», зокрема за кордоном, мав професії монтажника та стропальника.
24 лютого 2022 року врятував український танк і екіпаж, приховавши їх у своєму домі. Наступного дня добровольцем приєднався до лав ЗСУ та вирушив захищати Чернігів. Служив гранатометником у 162-му батальйоні 119-ї окремої бригади тероборони, брав участь в обороні Чернігова, боях у Серебрянському лісі, на білоруському кордоні та в Сумській області.
Загинув 11 липня 2025 року під час виконання бойового завдання поблизу Діброви Луганської області внаслідок мінометного обстрілу й атаки безпілотника.
Похований 18 липня 2025 року на кладовищі у селі Покровське.
За відвагу відзначений нагрудним знаком 162-го батальйону та медаллю за оборону Чернігова (посмертно).