Кучеренко Андрій Борисович

Меморіал пам'яті
13.08.2023

Андрій народився 09 грудня 1971 року в м. Фрунзе, Киргиської РСР. Проживав у Сосниці. У 1989 році закінчив Сосницький ліцей за спеціальністю тракторист-машиніст.

Проходив строкову військову службу з 1990 по 1991 рік.

Призваний на військову службу за мобілізацією 08 квітня 2022 року стрілецем-помічником гранатометника механізованої роти.

На жаль, 13 серпня 2023 року під час артилерійського обстрілу поблизу н.п. Роботине, Пологівського району, Запоріжської області.чоловік загинув.

Похований 23 серпня 2023 року у Сосниці.