Людям із порушенням зору
Побудовано на платформі
Повернутися до новин

Куди фермеру звертатись у разі виявлення міни?

Новини
03.10.2022

Компанія Feodal запустила проект millitary.feodal.online під егідою Міністерства аграрної політики та продовольства України, у співпраці з ДСНС і ЗСУ, що допоможе кожному аграрію оперативно реагувати на небезпеку в полі й усувати її.

Про це повідомляє прес-служба Feodal на своїй Фейсбук-сторінці.

Якщо ви маєте підозру про замінування поля, все що потрібно зробити – це залишити заявку на сервісі: https://military.feodal.online/dashboard/

Потрібно вказати атрибутивні дані заявника та поставити локацію на запропонованій карті, де є підозра про небезпеку: замінування, кинута техніка, нерозірвані снаряди й боєприпаси.

Команда Feodal зв’яжеться із заявником для уточнення даних, після чого заявка надійде у відповідні органи, що повернуться до фермера й усунуть небезпеку.

2022 © Усі права захищено
Слідкуйте за новинами
Побудовано на платформі

Для забезпечення зручності у користуванні цим сайтом деякі сервіси використовують технологічні особливості, а саме - cookie. Таке функціональне рішення дозволить вам не вводити одну і ту ж інформацію кожен раз, коли ви повертаєтесь на цю сторінку, або переходите з однієї сторінки на іншу тощо. Залишаючись, ви даєте згоду на використання cookie.  Докладніше