Людям із порушенням зору
Побудовано на платформі
Повернутися до новин

Мешканці села Чорнотичі працюють над створенням публічного простору

Новини
16.05.2024

У Чорнотичах нещодавно відбулася толока, під час якої місцеві мешканці приводили до ладу старе занедбане приміщення.

🗨️ «У Чорнотичах люди об’єднали свої зусилля заради того, щоб у цьому приміщенні швидше з’явився публічний простір. Вони з’єднали три невеликі кімнати в одну, зняли шпалери, винесли старі меблі та навіть облаштували клумбу.

Скоро там з’явиться публічний простір, який дасть можливості розвитку та дозвілля для кожного мешканця села», – розповідає виконавча директорка громадської організації «Агенція міських ініціатив» Тетяна Романова.

✅ Нагадаємо, що Сосницька громада виграла в конкурсі на створення публічного простору, в рамках якого зможе отримати фінансування на техніку та обладнання у розмірі 280 тисяч гривень.

На цю суму команда громадської організації Агенція міських ініціатив придбає все необхідне та передасть у Чорнотичі.

ℹ️ Проєкт «Створення публічних просторів у громадах Чернігівської області як інструмент посилення громадської участі» впроваджується громадською організацією Агенція міських ініціатив в межах грантового конкурсу «Посилення громадської участі в процесах раннього відновлення на звільнених територіях», який адмініструється ІСАР Єднання за підтримки Фонду «Партнерство за сильну Україну», що фінансується країнами партнерами.

2024 © Усі права захищено
Слідкуйте за новинами
Побудовано на платформі

Для забезпечення зручності у користуванні цим сайтом деякі сервіси використовують технологічні особливості, а саме - cookie. Таке функціональне рішення дозволить вам не вводити одну і ту ж інформацію кожен раз, коли ви повертаєтесь на цю сторінку, або переходите з однієї сторінки на іншу тощо. Залишаючись, ви даєте згоду на використання cookie.  Докладніше