Минув рік, як загинув, захищаючи Україну від ворога, боєць Анатолій Розумієнко

🕯️ Герої не вмирають

Минув рік, як загинув, захищаючи Україну від ворога, боєць 🇺🇦 Анатолій Розумієнко (08.05.1969-22.10.2022).

Громада зібралася, аби хвилиною мовчання, запаленням свічок і покладанням квітів вшанували пам’ять Героя та всіх полеглих захисників України.

ℹ Анатолій Розумієнко народився 8 травня 1969 року в селі Волинка. В селі Лави жили його батьки, тут і він створив свою сім’ю, прожив все життя. У Лавах закінчив місцеву школу та вступив до Сосницького ліцею, де в 1987 році отримав спеціальність «Тракторист-машиніст».

Протягом 1987-1989 року Анатолій проходив строкову військову службу. Далі працював механізатором у місцевому колгоспі. Займався особистим підсобним господарством, почував себе господарем на своїй українській землі. Анатолій був доброзичливим до оточуючих. Для своєї родини він завжди робив все, що було в його силах. Допомагав фізично, підтримував морально і матеріально.

Коли постало питання в 2015 році стати на захист України, Анатолій не вагаючись долучився до лав захисників. В 2015-2016 роках він воював у складі військової частини В2970. В 2016-2018 роках Анатолій Розумієнко працював на будівництві саркофагу Чорнобильської АЄС.

У травні 2022 року молодший сержант Анатолій Розумієнко знову долучився до захисників України та воював у складі військової частини А3321.

24 вересня 2022 року під час виконання бойового завдання в районі Куп’янська на Харківщині Анатолій отримав поранення, після чого був направлений на лікування. 22 жовтня 2022 року серце захисника зупинилось назавжди.

Вічна пам'ять і слава нашому Герою! 🇺🇦