25.02.2023

✅ На черговому засіданні виконавчого комітету Сосницької селищної ради розглянули ряд питань:

🔹 Для підтримки роботи критичної інфраструктури передали електроінструменти комунальним підприємствам «Благоустрій-Сосниця» та «Сосницьке КЖУ».
🔹 Погодили демонтаж символів, що містять ознаки комуністичного та націонал-соціалістичного тоталітарного режиму.
🔹 Надали одноразову матеріальну допомогу на поховання загиблого воїна.
🔹 Взяли на квартирний облік дитину-сироту.
🔹 Надали одноразову матеріальну допомогу мешканці громади на лікування.
🔹 Розширили перелік сімей, які перебували у складних життєвих обставинах, за якими здійснюватиметься соціальний супровід.
🔹 Надали підлітку статус дитини, позбавленої батьківського піклування.
🔹 Затвердили розрахунки витрат для надання пільг сім’ям загиблих учасників АТО, ОСС.