На черговому засіданні виконавчого комітету Сосницької селищної ради розглянули ряд питань

17.03.2023

✅ Сьогодні на засіданні виконавчого комітету Сосницької селищної ради розглянули ряд питань:

🔹 Надали дозвіл на розробку проектно-кошторисної документації для капітального ремонту вулиць Владислава Грищенка та Івана Шмалуна.
🔹 Шістьом жителям громади надали одноразову матеріальну допомогу на лікування.
🔹 П’ятьом сім’ям учасників бойових дій надали одноразову матеріальну допомогу за спожиті комунальні послуги.
🔹 Трьом сім’ям надали одноразову матеріальну допомогу на поховання загиблих воїнів.
🔹 Передали дизельні генератори у користування КП «Сосницьке КЖУ», АТ «Облтеплокомуненерго» та КНП «Сосницька лікарня».
🔹 Передали набори ключів, торцевих головок та насадок для потреб КП «Сосницьке КЖУ» та КП «Благоустрій-Сосниця».
🔹 Розширили перелік сімей, які перебувають у складних життєвих обставинах та яким надаватимуть послуги соціального супроводу.
🔹 Прийняли рішення створити координаційну раду з питань запобігання та протидії домашньому насильству, насильству за ознакою статі, забезпечення рівних прав і можливостей жінок та чоловіків, протидії торгівлі людьми, надання допомоги постраждалим від насильства.
🔹 Прийняли рішення створити комісію з визначення розміру збитків, заподіяних власникам землі та землекористувачам.
🔹 Розглянувши заяви жителів громади надали дозволи на видалення дерев.
🔹 Організували ведення обліку дітей дошкільного, шкільного віку та учнів шляхом створення та постійного оновлення реєстру даних про них.
🔹 Позбавили батька батьківських прав.