Людям із порушенням зору
Побудовано на платформі
Повернутися до новин

Нарада-семінар для бджолярів щодо профілактики отруєння бджіл

Новини
15.02.2022
Під час наради обговоримо алгоритм взаємодії пасічників, аграріїв та органів місцевої влади, обов’язковість дотримання всіх умов під час здійснення обробки полів засобами захисту рослин, питання відповідальності за неналежне використання аграріями агрохімікатів.
 
*Мета:* забезпечити злагоджену взаємодію всіх учасників процесу, що дозволить запобігти випадкам отруєння та загибелі бджіл при застосуванні пестицидів.
 
*Дата:* 17 лютого 2022 року
*Час:* 15:00 - 16:30
 
Організатори: Міністерство аграрної політики та продовольства України, Департаменти АПР ОДА, Всеукраїнська асоціація громад, Всеукраїнський Конгрес Фермерів.
*Формат заходу:* онлайн-нарада за допомогою ZOOM між студією у м. Києві та ZOOM-точками в приміщеннях громад.
 
Окрім зазначеного формату відбуватиметься онлайн трансляція на YouTube-каналі ПроLand за посиланням https://youtu.be/SL5bZY1pocY
 
*Учасники (бджоляри та фермери)* для безпосередньої участі в нараді в приміщенні громади *реєструються за посиланням* https://farmers.org.ua/form-request/ *до 12:00 16 лютого 2022 року*.
 
Після реєстрації відповідальний в громаді за організацію заходу запросить учасників у приміщення громади на нараду, або, у разі карантинних обмежень, можна буде переглянути нараду на YouTube-каналі ПроLand.
2022 © Усі права захищено
Слідкуйте за новинами
Побудовано на платформі

Для забезпечення зручності у користуванні цим сайтом деякі сервіси використовують технологічні особливості, а саме - cookie. Таке функціональне рішення дозволить вам не вводити одну і ту ж інформацію кожен раз, коли ви повертаєтесь на цю сторінку, або переходите з однієї сторінки на іншу тощо. Залишаючись, ви даєте згоду на використання cookie.  Докладніше