Назаренко Богдан Анатолійович

Меморіал пам'яті
15.03.2016

Народився 4 грудня 1982 року в селищі міського типу Сосниця. 2005 році закінчив Чернігівський державний інститут економіки та управління.

30 квітня 2015 року мобілізований до лав Збройних Сил України. Водій відділення управління взводу управління гаубичної самохідно-артилерійської батареї 1-ї окремої гвардійської танкової бригади Сухопутних військ Збройних сил України, солдат (військова частина А1815, селище міського типу Гончарівське Чернігівського району Чернігівської області).

Помер 15 березня 2016 року під час виконання службових обов’язків в районі м. Волноваха Донецької області.

18 березня 2016 року похований на Центральному кладовищі у селищі міського типу Сосниця Чернігівської області.

15 березня 2017 року в селищі міського типу Сосниця на фасаді будівлі гімназії імені Олександра Довженко (проспект Гагаріна, 22А), де навчався Богдан Назаренко, йому відкрито меморіальну дошку.