Небайдужа молодь Сосниці прибрала сміття в районі Замостя

03.04.2023

❓ Як часто кожен з нас проходить повз сміття, не звертаючи на нього увагу? Напевно часто.

❤️ Тому було дуже приємно побачити, як молодь із Сосниці взяла ініціативу в свої руки та організувала акцію з прибирання сміття. 💪 Працювали близько 2 годин і зібрали 22 мішки.

✅ Це ще раз доводить, що наш дім не закінчується за межами двору, де ми живемо. Наш дім – це вся громада, вся Україна, і кожен з нас несе відповідальність за те, щоб вона була чистою.

Не обов'язково чекати на заклик або офіційне оголошення про такі акції. Просто дійте та робіть нашу 🇺🇦 Україну чистішою та прекраснішою.