Нові нагороди юних талантів Сосницької громади

10.05.2024

Учасниця вокального гуртка «Фа-Сольки» Будинку юнацької творчості (керівниця – Юлія Поліщук) отримала відзнаку у Всеукраїнському конкурсі мистецтв «Натхнення України»:

🥉 Мирослава Яковенко – диплом III премії

Учениці класу викладачки Ольги Ярової із музичної школи прийняли участь у Всеукраїнському вокальному та інструментально-виконавському конкурсі «Струни Поділля» в номінації «Народні інструменти» (баян):

🥈 Сніжана Коваль – диплом ІІ премії
🥉 Карина Ковальова – диплом ІІІ премії

Тим часом у Чернігові проходив обласний конкурс серед піаністів:

клас викладачки Тетяни Жабко

🥉 Олександра Клюй – диплом ІІІ премії
🥉 Поліна Подгорна – диплом ІІІ премії

клас викладачки Аліни Поди

🥉 Анна Мотчан – диплом ІІІ премії
🥉 Марія Батог – диплом ІІІ премії

🎉 Вітаємо учениць та їх викладачів. Бажаємо й надалі творчих успіхів та перемог.