Нові тарифи на водопостачання та водовідведення

31.07.2020

Керуючись Порядком формування тарифів на централізоване водопостачання та централізоване водовідведення, затвердженим постановою КМУ № 869 від 01 червня 2011 року (в редакції постанови КМУ від 3 квітня 2019 року № 291),ст. 28, ч. 6 ст. 59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», ст. 4 Закону України «Про житлово-комунальні послуги», виконавчий комітет Сосницької селищної ради вирішив встановити тарифи на послуги з централізованого водопостачання та централізованого водовідведення для споживачів на території Сосницької селищної ради, які надає КП «Сосницьке комунально-житлове управління», в наступних розмірах:

централізоване водопостачання

• для населення – 19,30 грн (без змін) за 1 м. куб. з ПДВ;
  • для бюджетних установ та інших споживачів – 24,48 грн (+5,18 грн) за 1 м.куб. з ПДВ.

централізоване водовідведення

• для населення – 21,45 грн (без змін) за 1 м. куб. з ПДВ;
  • для бюджетних установ та інших споживачів – 34,47 грн (+13,02 грн) за 1 м.куб. з ПДВ.