Новорічний карнавал в дитячому садочку «Калинка»

28.12.2015

З метою формування в дітей уявлення про новорічне свято та  його традиції, навчити вихованців регулювати інтонацію, підтримувати інтерес до  музично-рухової творчості та художнього слова,  створити в групі радісну, теплу атмосферу та піднесений настрій в дошкільному навчальному закладі «Калинка» провели новорічний карнавал.

На свято до малечі завітали батьки, інші діти, вихователі і голова Сосницької селищної ради Андрій Портний, який подарував дитячому садочку ноутбук в комплекті з акустичною системою.