Оголошення про результати конкурсу з відбору суб’єктів оціночної діяльності

Конкурси
11.12.2015

Конкурсна комісія по відбору суб’єктів оціночної діяльності Сосницької селищної ради повідомляє, що рішенням комісії від 11 грудня 2015 року за результатами  рейтингового голосування визначено переможцем конкурсу щодо виконання незалежної оцінки будівлі сільського  клубу, загальною площею 251,1кв.м., за адресою: 16100, Чернігівська обл., Сосницький район, село Мале Устя, вул. Леніна, 41а ТОВ «ЛОТ» м. Чернігів, проспект Миру, 49-а, к.803.