Людям із порушенням зору
Побудовано на платформі
Повернутися до новин

Оксана Рудя, аби зберегти школу, запрошує до Кудрівки сім’ї з дітьми. Їм безплатно нададуть житло

Новини
08.06.2024

– Кожного дня мені дзвонять, – ділиться Оксана Рудя, директорка Кудрівської школи Сосницької громади. – Й зі східних регіонів переселенці, і наші, з Семенівки, Новгорода-Сіверського. Багато хто цікавиться.

Оголошення, що запрошують сім’ї внутрішньо переміщених осіб з дітьми, Оксана Олексіївна дає протягом місяця. В газети, інтернет. Хоче зберегти місцеву школу.

Із 1 вересня 2025 року держава не даватиме гроші на зарплату вчителям шкіл, крім початкових, де менше 45 учнів. А з 1 вересня 2026-го – де менше 60. Після припинення фінансування вони, як правило, закриваються.

– Зараз у Кудрівській школі навчається 49 діток, – каже Оксана Рудя. –У першому класі 5. Скільки прийде 1 вересня першачків, не знаємо. Сподіваємося, перший клас поповниться за рахунок сімей з дітьми.

Їм безплатно надаємо житло, – продовжує. – Це сільські хати. Газу нема – пічне опалення. Вода зі свердловин.

Від Кудрівки до Сосниці – 20 кілометрів. До Мени – менше 40. До Чернігова – трохи більше 100.

У селі є пошта, «Нова пошта», два магазини, церква. Школа гарна, простора. Сучасний стадіон.

Для більш детальної інформації телефонуйте за номером 📞 (066) 433-81-76.

Авторка: Тамара Кравченко
Вісник Ч

2024 © Усі права захищено
Слідкуйте за новинами
Побудовано на платформі

Для забезпечення зручності у користуванні цим сайтом деякі сервіси використовують технологічні особливості, а саме - cookie. Таке функціональне рішення дозволить вам не вводити одну і ту ж інформацію кожен раз, коли ви повертаєтесь на цю сторінку, або переходите з однієї сторінки на іншу тощо. Залишаючись, ви даєте згоду на використання cookie.  Докладніше