оманда «Кудрівка Юніор» посіла п'яте місце у чемпіонаті з футболу

05.02.2024

На вихідних відбувся відкритий чемпіонат м. Славутич з футболу серед юнаків 2012 р.н.

👥 Участь взяли 12 команд з Чернігівської та Київської областей. У запеклій боротьбі наші хлопці показали неабиякі вміння та жагу до перемоги, виграли у багатьох матчах, але в деяких іграх фортуна була не на боці команди із Сосницької громади.

За результатами змагань гравці команди «Кудрівка Юніор» посіли почесне 5 місце.

🎉❤️ Вітаємо наших спортсменів.

👍 Дякуємо тренеру Ігорю Мищенку за його роботу, Роману Солодаренку за підтримку юних спортсменів, батькам за допомогу та відділу освіти за організацію підвозу.