Ощадбанк надає доступні кредити на придбання енергетичного обладнання

18.07.2024

Починаючи з 20 липня у відділеннях Ощадбанку можна подавати заявки на кредитування для придбання обладнання з метою забезпечення енергією з альтернативних джерел у рамках державної програми під 0%.

Купувати за цією програмою можна сонячні чи вітрові гібридні системи енергопостачання потужністю до 10кВт для приватних будинків.

Проєкт реалізується Урядом України спільно з Фондом розвитку підприємництва.

Позичальники за цією програмою мають відповідати наступним умовам 👇

🔹 бути власником землі та будинку, площа якого не перевищує 250 кв.м;
🔹 середньомісячний сукупний дохід родини за півроку не повинен перевищувати десятикратний розмір місячної середньої заробітної плати в Україні.

Основні умови кредитування:

💰 сума – до 480 тис. грн,
📅 термін – до 10 років, без забезпечення.

Окрім того, Ощад має власну програму кредитування на придбання обладнання для енергонезалежності.

Кредити видаються на придбання:
зарядних станцій;
комплектів енергонезалежності (живлення);
теплових котлів та ін.

🛠 Також за рахунок кредиту можна профінансувати роботи зі встановлення цього обладнання.

Умови кредитування:

📌 сума – від 50 до 400 тис. грн;
📌 без застави та поручителів;
📌 без прихованих комісій;
📌 строк кредитування – до 60 місяців.

ℹ️ Більше інформації – у відділеннях Ощадбанку 🏦 або за телефоном гарячої лінії ☎️ 0 800 210 800.