Перехід на 12-річну форму навчання: що відбувається на Чернігівщині і як готові громади

04.06.2024

У Чернігові відбулися обговорення реформи профільної середньої освіти. У заході взяли участь голова громади Андрій Портний та тимчасово виконуюча обов'язки начальника відділу освіти, культури, молоді та спорту Ірина Кальченко.

ℹ️ Нагадаємо, що із 2027 року запроваджується трирічна профільна середня освіта для 10, 11 та 12 класів за двома спрямуваннями: академічним (орієнтація на навчання в університетах) та професійним (здобуття професії). Буде створено відокремлені ліцеї, в яких навчатимуться учні приблизно одного віку.

Детальніше в сюжеті «Час Чернігівський»