Переможці Громадського бюджету 2021

18.12.2020

Отже, за результатами підрахунку голосів, поданих за проекти Конкурсу 2021 переможцями визнано:

Комфортний простір для мешканців спроможної громади

Проектом передбачено: створити на базі кімнати в Сосницькій районні бібліотеці по вул. Б. Хмельницького, 28 новий, сучасний простір, що буде слугувати:

• платформою для неформальних зустрічей
  • кімнатою для матері і дитини
  • молодіжний простір
  • простір для зустрічі творчих людей
  • простір для громадських активностей,
  • простір вільного доступу до віртуального середовища.

Загальний бюджет проекту: 34 871 грн.

Автори проекту: Мучта Лілія Володимирівна та Холецька Лідія Володимирівна

Встановлення стільців у глядацькій залі ЦНТЗ с. Киріївка

Проектом передбачено: встановлення 120 стільців у глядацькій залі Центру народної творчості та дозвілля . Встановлення нових стільців у глядацькій залі дасть можливість глядачам зручно і комфортно почувати себе на концертах і інших заходах.

Загальний бюджет проекту: 90 000 грн.

Автор проекту: Лойченко Віталій Миколайович

Світ технологій майбутнього для дітей та молоді через елементи доповненої реальності

Проектом передбачено: закупівлю в Загребельський сільський клуб обладнання та матеріалів для створення розважальної кімнати віртуальної реальності. Закупівля високотехнологічного обладнання на основі шолому віртуальної реальності та обладнання кімнати розваг. Завдяки реалізації проекту можна буде зануритись у світ віртуальної реальності та отримати нові незабутні відчуття.

Загальний бюджет проекту: 111 188 грн.

Автор проекту: Зайченко Ігор Васильович

Ті, хто не виграв – не засмучуйтесь. Ваш проект є дороговказом для нас. І ми будемо шукати можливості реалізувати ідею.

Бо перемагають точно небайдужі!

П.С. Що далі? Далі ми готуємо проект рішення на сесію селищної ради на затвердження результатів голосування та
виділення коштів в бюджеті на 2021 рік на реалізацію проектів. За форматом Конкурсу автори проектів контролюють його виконання. Тому закликаю авторів проектів готуватися до реалізації своєї ідеї.