Людям із порушенням зору
Побудовано на платформі
Повернутися до новин

Перерахунок розміру щорічної разової грошової допомоги до 5 травня

Новини партнерів
19.01.2022

Фахівці сектору «Сосницьке бюро правової допомоги» відділу безоплатної правової допомоги Менського МЦ з надання БВПД надають допомогу у складанні позовів до суду щодо перерахунку розміру щорічної разової грошової допомоги до 5 травня.

          Ветерани війни та особи на яких поширюється дія Закону України «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту» (учасникам бойових дій, інвалідам війни…) мають право на отримання щорічної разової грошової допомоги до 5 травня. Проте, в порушення вимог вищезазначеного Закону України дані категорії громадян отримують кошти у розмірі меншому ніж це визначено, що є суттєвим порушенням прав громадян.

            Законом України «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту» встановлено право ветеранів на отримання грошової допомоги у таких розмірах:

  • учасникам бойових дій та постраждалим учасникам Революції гідності – у розмірі 1491 грн (замість 8845 грн);
  • інвалідам війни 1 групи – 4421 грн (замість 17 690 грн);
  • інвалідам війни 2 групи – 3906 грн (замість 14 152 грн);
  • інвалідам війни 3 групи – 3391 грн (замість 12 383 грн);

           У з в’язку з цим фахівці сектору «Сосницьке бюро правової допомоги» відділу безоплатної правової допомоги Менського МЦ допоможуть даним категоріям громадян на безоплатній основі звернутися до суду з метою відновлення їх порушених прав шляхом складання позовної заяви щодо здійснення перерахунку розміру щорічної разової грошової допомоги до 5 травня.

Нагадуємо, що фахова правова допомога надається Сосницьким  бюро правової допомоги з 9-00 год. до 18-00 год. з понеділка по п'ятницю за адресою: смт. Сосниця, вул. Троїцька,32 тел. 2-02-93 .

Також за правовою допомогою звертайтесь до Менського місцевого центру з надання БВПД з 8-00 год. до 17-00 год. за адресою: м. Мена, вул. Титаренка С., буд.6А, тел.: (0244) 3-30-01.

2022 © Усі права захищено
Слідкуйте за новинами
Побудовано на платформі

Для забезпечення зручності у користуванні цим сайтом деякі сервіси використовують технологічні особливості, а саме - cookie. Таке функціональне рішення дозволить вам не вводити одну і ту ж інформацію кожен раз, коли ви повертаєтесь на цю сторінку, або переходите з однієї сторінки на іншу тощо. Залишаючись, ви даєте згоду на використання cookie.  Докладніше