Перша сесія Сосницької селищної ради восьмого скликання відбудеться 2 грудня

27.11.2020

2 грудня об 10:00 в приміщенні Сосницької райдержадміністрації відбудеться засідання 1 сесії селищної ради 8 скликання.

Порядок денний засідання включатиме питання набуття повноважень новообраними депутатами та головою, обрання секретаря ради, затвердження заступників міського голови, постійних комісій міської ради та формування виконавчого комітету.

Окрім цього будуть затверджені ряд положень та інших нормативних актів, які регулюватимуть діяльність ради, депутатського корпусу та виконкому.