Людям із порушенням зору
Побудовано на платформі
Повернутися до новин

Підписано меморандум щодо співпраці з Програмою DOBRE

Новини
30.01.2021

Керівникам громад Чернігівщини-учасникам Програми, серед яких і Сосницька громада, вручили Протоколи про співробітництво з Global Communities – виконавцем Програми «Децентралізація Приносить Кращі Результати та Ефективність».

Документ регламентує співпрацю між сторонами-партнерами, створюючи можливість для підтримки різного роду проєктів. За цей період передбачається проведення ряду заходів, спрямованих на покращення управління ресурсами, підвищення якості державних послуг, стимулювання розвитку місцевої економіки. Результатом співпраці також має стати конструктивна взаємодія громадськості та органів місцевого самоврядування.

Партнерство дасть можливість краще організовувати роботу, більш ефективно реагувати на пріоритети громадян та реалізовувати проєкти, спрямовані на розвиток громади. Міжнародне співробітництво стане надзвичайно корисним досвідом для нашої громади. Очікувані результати для громади – це підсилення власних можливостей та впевнений рух визначеним вектором.

2024 © Усі права захищено
Слідкуйте за новинами
Побудовано на платформі

Для забезпечення зручності у користуванні цим сайтом деякі сервіси використовують технологічні особливості, а саме - cookie. Таке функціональне рішення дозволить вам не вводити одну і ту ж інформацію кожен раз, коли ви повертаєтесь на цю сторінку, або переходите з однієї сторінки на іншу тощо. Залишаючись, ви даєте згоду на використання cookie.  Докладніше