Підвищили кваліфікацію вчителів початкових класів Сосницької громади
20 квітня на базі Сосницької гімназії відбувся тренінг з підвищення кваліфікації для вихователів групи продовженого дня та асистентів вчителя початкових класів: «Діяльнісний підхід у початковій школі в реаліях сьогодення» для педагогів Сосницької громади.
👉 В дружній, невимушеній атмосфері співпраці і взаєморозуміння учасники тренінгу досліджували суть діяльнісного підходу до навчання, переваги новітніх технологій Нової української школи, інноваційних методів, прийомів і форм роботи.
![](/storage/news/galleries/0b7f010f40e853bed49f2bf746ce507a.jpg)
![](/storage/news/galleries/37056cf7102e4afe33b3a06e9dc9f479.jpg)
![](/storage/news/galleries/d656b653dce6d69e6d259e818a448c45.jpg)
![](/storage/news/galleries/dab65e0d7593cf21e240fb035b4c2690.jpg)
![](/storage/news/galleries/7c5d43d132fac0f258ebc9d8fe2f5f3f.jpg)
![](/storage/news/galleries/0c4e63dcb9da89617608aed400e2ef58.jpg)