Поліцейські проводять профілактичну роботу щодо запобігання і попередження аварійності

26.02.2024

Дорожньо - транспортні пригоди є серйозною проблемою, яка призводить до травм та втрат людських життів. Проте, багато з них можна уникнути шляхом вжиття профілактичних заходів та збільшення уваги на дорозі. Співробітники сектору реагування в Сосницькій громаді, з метою зменшення рівня аварійності, на постійній основі проводять профілактичну роботу з учасниками дорожнього руху.

Поліцейські нагадують водіям, пішоходам та велосипедистам про необхідність дотримання правил дорожнього руху, важливість носіння світловідбиваючих елементів та дають корисні поради, які допоможуть уникнути аварій та підвищити власний рівень безпеки.