Повідомлення КП «Посейдон Плюс» про намір здійснити зміну тарифів на централізоване водопостачання

10.03.2021

Відповідно до пункту 7 частини другої статті 4, абзацу першого частини четвертої статті 10 Закону України від 09 листопада 2017 року № 2189 – VIII “Про житлово  – комунальні послуги”,  керуючись наказом Міністерства регіонального  розвитку будівництва та житлово-комунального господарства України від 05.06.2018 року № 130  “Про затвердження порядку інформування споживачів про намір зміни цін/тарифів на комунальні послуги з обґрунтуванням такої необхідності»  КП “Посейдон Плюс” доводить до відома споживачів інформацію про намір змінити тарифи на послуги з  централізованого водопостачання  для всіх категорій споживачів.

Розрахунок тарифів виконано згідно з Порядком формування тарифів на централізоване водопостачання та централізоване водовідведення, затверджене постановою КМУ “Про забезпечення єдиного підходу до формування тарифів на комунальні послуги”  від 01.06.2011р. № 869 (зі змінами та доповненнями). Зміни та доповнення до постанови КМУ від 01.06.2011р. № 869, внесені постановою КМУ від 03.04.2019р. № 291.

На сьогодні КП «Посейдон Плюс» користується тарифами на водопостачання, які були розроблені  2018 року і введені в дію 01.08.2018 р. (рішенням № 146 – VII виконавчого комітету Спаської сільської ради від 10.07.2018 р.) і становлять:

• водопостачання за 1м3: населення – 14,00 грн; бюджетні організації – 14,00 грн.; інші споживачі – 14,00 грн.

Основною причиною підвищення тарифів на послуги КП «Посейдон Плюс» є підвищення цін на електроенергію та здійснення своєчасних розрахунків, реагенти та інші необхідні матеріали, своєчасну оплату податків та зборів, дозволить забезпечення стабільної роботи системи водопостачання, виконувати інші платежі за договірними зобов’язаннями.

Тарифи становлять для всіх категорій споживачів за 1м3:

Водопостачання – 21,50 грн., ПДВ – 0 грн., всього – 21,50 грн.

Зауваження та пропозиції приймаються  КП «Посейдон Плюс» в письмовому вигляді , як особисто,так і шляхом направлення поштою протягом  7 календарних днів, з дня оприлюднення на офіційному сайті органу місцевого самоврядування,

за адресою :  вул. Придеснянська, 62с. Спаське, Чернігівська область, 16142.

Начальник КП «Посейдон Плюс»