Пожежна команда Волинки прийняла участь у гасінні пожежі
![](http://sosnitsa-rada.gov.ua/storage/news/article/05908066691571b65ef74ba07b816867.jpg)
22 червня до пункту зв’язку 10 ДПРП (смт Сосниця) надійшло повідомлення про пожежу господарчої будівлі в с. Лави.
Горіла господарча будівля розмірами 10х4 м., стіни дере’явні, покрівля шиферна по дерев’яній обрешітці, освітлення відсутнє, опалення відсутнє. В результаті пожежі вогнем знищено покрівлю по всій площі, пошкоджено стіни.
На гасіння пожежі залучили Сосницьке відділення 10 ДПРП та добровільну пожежну команду з Волинки. Завдяки злагодженій роботі вогнеборців було врятовано 2 житлових будинки та 2 господарчих будівлі.