Працівники Центру надання соціальних послуг здобули нові знання та навички, необхідні для ефективного здійснення своєї професійної діяльності
Для працівників Центру було проведено тренінг «Основи кейс-менеджменту у випадках гендерно зумовленого насильства».
Тема загострення гендерно-зумовленого насильства наразі є актуальною, тому мета тренінгу: розвинути у учасників вміння використовувати кейс-менеджмент (тобто визначення проблеми особи у кожному конкретному випадку) для розробки індивідуальних стратегій підтримки постраждалим.
🎓 За результатами тренінгу всі учасники отримали сертифікати.
ℹ️ Захід відбувся в межах проєкту «Мобільна гуманітарна допомога населенню, яке постраждало внаслідок воєнних дій в Чернігівській і Сумських областях», який реалізується благодійним фондом «Право на захист».
![](/storage/news/galleries/9d7b93b3c2e9db726d88ff80fba044e0.jpg)
![](/storage/news/galleries/4e1a5512916b2f6b2cb80f9a6367adb8.jpg)
![](/storage/news/galleries/87f4d22614baed2ae5a99a1eec26cc94.jpg)
![](/storage/news/galleries/8e7442546c4af193e3efdec74384b169.jpg)