Працівники Центру надання соціальних послуг здобули нові знання та навички, необхідні для ефективного здійснення своєї професійної діяльності

13.02.2024

Для працівників Центру було проведено тренінг «Основи кейс-менеджменту у випадках гендерно зумовленого насильства».

Тема загострення гендерно-зумовленого насильства наразі є актуальною, тому мета тренінгу: розвинути у учасників вміння використовувати кейс-менеджмент (тобто визначення проблеми особи у кожному конкретному випадку) для розробки індивідуальних стратегій підтримки постраждалим.

🎓 За результатами тренінгу всі учасники отримали сертифікати.

ℹ️ Захід відбувся в межах проєкту «Мобільна гуманітарна допомога населенню, яке постраждало внаслідок воєнних дій в Чернігівській і Сумських областях», який реалізується благодійним фондом «Право на захист».