Людям із порушенням зору
Побудовано на платформі
Повернутися до новин

Представили нову керівницю відділу освіти та обговорили підготовку навчальних закладів до роботи у зимовий період

Новини
21.09.2023

Вчора відбулася нарада директорів навчальних закладів Сосницької селищної ради. На початку наради селищний голова представив тимчасово виконуючу обов’язки начальника відділу освіти, культури, молоді і спорту – Ірину Кальченко, яка раніше обіймала посаду начальника фінансового відділу.

Крім того, обговорили важливі питання у нинішніх умовах. 👇

🔹 Одне з них – підготовка навчальних закладів до роботи в осінньо-зимовий період. Мова йшла про забезпечення закладів твердим паливом та уточнили потребу закладів у генераторах. Питання зараз є особливо актуальним в умовах повномасштабної війни та пов’язаної з цим загрози енергетичній безпеці.

🔹 Також прийняли рішення, у тих навчальних закладах де навчається більше 100 дітей, встановити «Тривожну кнопку». Вона потрібна для того, щоб у разі небезпеки можна було викликати наряд поліції, який в найкоротші терміни прибуде до закладу.

🔹 У зв’язку зі зростанням кількості дітей, які мають право на безкоштовне харчування, детально обговорили питання харчування діток у садочках та школах громади.

🔹 Розглянули питання створення додаткових укриттів у навчальних закладах де вони відсутні та облаштування вже наявних укриттів.

🔹 Та інші поточні питання.

2024 © Усі права захищено
Слідкуйте за новинами
Побудовано на платформі

Для забезпечення зручності у користуванні цим сайтом деякі сервіси використовують технологічні особливості, а саме - cookie. Таке функціональне рішення дозволить вам не вводити одну і ту ж інформацію кожен раз, коли ви повертаєтесь на цю сторінку, або переходите з однієї сторінки на іншу тощо. Залишаючись, ви даєте згоду на використання cookie.  Докладніше