Представники Сосницької громади зустрілися з міністрами України: актуальні питання освіти та здоров'я

16.08.2024

З робочим візитом на Корюківщині побували міністр освіти і науки Оксен Лісовий та міністр охорони здоров'я Віктор Ляшко.

🎓 Оксен Лісовий провів зустріч з освітянами та головами громад регіону.

Під час зустрічі обговорили актуальні та важливі питання освітньої галузі:

🔹 наявність та стан укриттів у школах;
🔹 оптимізація освітніх закладів;
🔹 автобуси та стан доріг;
🔹 проблема харчування.

💁 Зі свого боку, Віктор Ляшко зосередився на забезпеченні медичних послуг у віддалених селах, оглянувши роботу мобільної аптеки, що курсує селами Корюківщини.

Міністр підкреслив важливість забезпечення ліками жителів сіл і нагадав про пілотний проєкт «Укрпошта.Аптека».

🧑‍⚕️ Він також зустрівся з медиками прикордонних громад. Серед важливого – щеплення дорослих і дітей. Міністр зауважив, що питання вакцинації в регіоні «просідає». В області були затримки з постачанням вакцин. Зараз вони є, невдовзі їх отримають громади.

Серед представників Сосницької громади були:
🔸 голова громади Андрій Портний;
🔸 тимчасово виконуюча обов'язки начальника відділу освіти, культури, молоді та спорту Ірина Кальченко;
🔸 керівник Сосницького центру первинної медико-санітарної допомоги Андрій Сердюк;
🔸 директорка Спаської школи Алла Роздерій.