Президент України посмертно нагородив орденом Богдана Хмельницького ІІІ ступеня Героя Віктора Копила

15.11.2023

Сьогодні у Чернігівській ОДА за особисту мужність і самовіддані дії, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, вірність військовій присязі орденами Богдана Хмельницького ІІІ ст. та «За мужність» ІІІ ст., медаллю «Захиснику Вітчизни» посмертно нагороджено 20 Героїв з Чернігівської області.

Серед них – захисник із Сосниці – Віктор Копил. Герой, під час виконання бойового завдання, потрапив під ворожий обстріл. Лікарі боролися за його життя, але отримані травми виявилися несумісними із життям. 28 червня серце воїна зупинилося. Йому назавжди залишилось 46...

Ми не маємо права забути подвиг та жертовність Віктора. Ця нагорода нагадує якою ціною виборюється наша воля та незалежність.

🕯️Вічна пам'ять і слава українському воїну, який захищав Батьківщину та кожного з нас!