Людям із порушенням зору
Побудовано на платформі
Повернутися до новин

Привітали ветеранів напередодні Дня пам’яті та примирення та Дня перемоги

Новини
07.05.2020

Щороку ми згадуємо тих, чиє життя забрала Друга світова війна, низько вклоняємося та вшановуємо ветеранів та дітей війни, які на своїх плечах винесли тягар того часу, а у повоєнні роки підняли країну з руїн.

Традиційно напередодні Дня пам’яті та примирення та Дня перемоги ми відвідуємо ветеранів тієї далекої війни. І цей рік, незважаючи на складну ситуацію в світі, не став виключенням!

Сьогодні, зі словами теплих побажань та щирої вдячності ми привітали жителів громади, які мають статус ветеранів Другої світової війни, інвалідів війни, учасників бойових дій тих часів. Всі вони традиційно отримали подарункові харчові набори та  побажання добра, міцного здоров’я на довгі літа, мирного неба над головою, щастя та злагоди. Подякували їм за стійкість і мужність, за те, що пройшовши крізь спалахи вогняних років, зуміли зберегти чистоту душі та помислів.

Ветерани дякували за увагу, пригадували важкі часи свого дитинства і молодості, а живе спілкування додало їм теплих передсвяткових емоцій, адже справжню радість поважним Героям приносять теплота, турбота і любов. Сьогодні їм вже багато років, але вони хочуть бути потрібними своїм рідним і суспільству і лише відчуваючи це, живуть і вірять у світле майбутнє.

 

2024 © Усі права захищено
Слідкуйте за новинами
Побудовано на платформі

Для забезпечення зручності у користуванні цим сайтом деякі сервіси використовують технологічні особливості, а саме - cookie. Таке функціональне рішення дозволить вам не вводити одну і ту ж інформацію кожен раз, коли ви повертаєтесь на цю сторінку, або переходите з однієї сторінки на іншу тощо. Залишаючись, ви даєте згоду на використання cookie.  Докладніше