Про намір передати нерухоме майно спільної власності територіальної громади в оренду

27.01.2016

Сосницької селищної ради

про намір передати нерухоме майно спільної власності територіальної громади Сосницької селищної ради в оренду

1. Назва об’єкта: нежитлові приміщення загальною площею – 37,6 кв. м., (4 кімнати):
  • 1 кімната – 6,2 кв. м.;
  • 2 кімната – 8,3 кв. м.;
  • 3 кімната – 15,7 кв. м.;
  • 4 кімната – 7,4 кв. м.,

які  знаходяться  на 1 поверсі в будівлі селищного будинку культури, за адресою: Чернігівська обл. смт. Сосниця вул. Довженка,71а.

1. Назва об’єкта: нежитлові приміщення загальною площею – 151,5 кв. м. (7 кімнат):
  • 1 кімната – 8,5 кв. м.;
  • 2 кімната – 16,1 кв. м;
  • 3 кімната – 8,0 кв. м;
  • 4 кімната – 31,6 кв. м;
  • 5 кімната – 46,5 кв. м;
  • 6 кімната – 9,4 кв. м;
  • 7 кімната – 31,4 кв. м.,

які  знаходяться  на 2 поверсі в будівлі селищного будинку культури, за адресою: Чернігівська обл. смт. Сосниця  вул. Довженка,71а.

1. Орендодавець: Сосницька селищна рада
  2. Цільове використання об’єкта оренди: всі види   цільового  використання  орендованого майна,  які   не заборонені  чинним   законодавством  і   не   створюють  шкідливих   умов  праці   іншим  користувачам.

Можуть розглядатися пропозиції на оренду  однієї з кімнат.

1. Початковий розмір орендної плати розраховується згідно Методики розрахунку та порядку використання плати за оренду майна спільної власності територіальної громади Сосницької селищної ради затвердженої рішенням селищної ради від 07.02.2014 року зі змінами (телефон для довідок 2-13-75).
  2. Термін, на який майно передається в оренду: не менше 5 років, якщо менший термін не запропоновано заявником.
  3. Заяви про оренду вищезазначеного комунального майна приймаються в селищну раду до 14 лютого 2016 р (включно) за адресою: смт. Сосниця, вул. Л. Українки, 3, каб. №1.
  4. Умови, яким повинні відповідати пропозиції заявників, які викладаються в заяві на оренду майна:
  • зобов’язання щодо використання об’єкта оренди за цільовим призначенням;
  • погодження з умовами типового договору оренди;
  • погодження з базовою орендною платою;
  • компенсація витрат орендодавця на публікацію інформації про намір передачі майна в оренду та на проведення незалежної оцінки об’єкта оренди.
  1. Ознайомитися з об’єктом оренди можна в робочі дні за місцем його розташування, попередньо домовившись по тел.. 2-12-92; 2-13-75.
  2. Ознайомитися з умовами Типового договору оренди майна спільної власності територіальної громади Сосницької селищної ради, Положенням про порядок передачі майна в оренду, а також з переліком документів, які подаються фізичними та юридичними особами разом із заявою можна на офіційному веб-сайті Сосницької селищної ради https://sosnitsa-rada.gov.ua – Типовий договiр оренди нерухомого майна, що належить до спільної власності територіальних громад.