Проєкт-челендж «Не пали – компостуй!»
![](http://sosnitsa-rada.gov.ua/storage/news/article/5113c46f67076345e1b7e3adcedac9bf.jpg)
Лабораторія інноваційного розвитку ПРООН в Україні разом із Центром розвитку інновацій ініціювали проєкт-челендж «Не пали – компостуй!» для відповідальних громад, які прагнуть ефективно запобігати випалюванню стерні, опалого листя, органічних та інших садових і сільськогосподарських відходів на своїх територіях.
Cосницькою ОТГ була подана заявка на участь у проекті і за результатами відбору ми серед 200 учасників !
Детально про проект на сайті https://cid.center/dont-burn/
Одне з ключових завдань проекту – залучення активних громадян та експертів на волонтерських засадах до практичної роботи в рамках проекту. Тому запрошую всіх небайдужих долучатись до нашої команди щоб разом боротися зі злом, яке шкодить здоров’ю та завдає непоправної шкоди природі нашого рідного краю.
![](/storage/news/galleries/d79dbe5ad93da3f4bd63131e09f840cc.jpg)
![](/storage/news/galleries/1a1f48dac1e01a731a1f43e69664f60f.jpg)