Проведено співбесіди з кандидатурами на посади старост
15 та 16 січня в селищній раді відбулося проведення співбесід із кандидатами на посади старост з метою з’ясування їх ділових та особистісних якостей та внесення рекомендацій щодо призначення осіб на посади старост.
Оскільки кандидатів на кожен старостинський округ було по 2, 4, а то і більше – співбесіди тривали по 5-6 годин.
Варто відзначити рівень відповідальності всіх тих, хто подавав свої заявки – всі 24 кандидати зі списку з’явилися на співбесіду з конкурсною комісією.
Що стосується Геннадія Смаглюка, то він потрапив до списку кандидатів випадково.
«Хтось пожартував, або ж з якихось інших причин висунув кандидатуру Геннадія Смаглюка», – поясний селищний голова.
Свої висновки члени конкурсної комісії зроблять 21 січня – цього дня вони відберуть по два кандидати на кожен старостинський округ.
Обирати старосту будуть депутати селищної ради шляхом голосуванням на найближчій сесії.