Людям із порушенням зору
Побудовано на платформі
Повернутися до новин

Проведено захід до 300-річчя від дня народження Григорія Сковороди

Новини партнерів
07.11.2022

До відзначення 300-річчя від дня народження  Григорія Сковороди на базі Корюківського РС №2 філії ДУ «Центр пробації» в Чернігівській області клієнтам пробації було проведено показ документальної стрічки «Григорій Сковорода – філософ Духу і Серця».  

Присутні мали можливість ознайомитись із життєвим та творчим шляхом видатного українця. Григорій Сковорода жив у такий історичний період, коли все українське було підірване і знищене.  Фільм розповідає, як вдавалося в умовах повної і абсолютної ліквідації рештків Української держави цій людині знайти своє призначення тоді, а сьогодні зайти в серце українців. Адже абсолютна більшість суспільства серед українських філософів знає перед усім Григорія Сковороду.

Сучасники бачили в ньому «мандровану академію» і його самого вважали вартим університету.

В ході заходу присутні збагатили свої знання про Григорія Сковороду; відчули почуття гордості за багату творчу спадщину та славне історичне минуле нашого народу.

Фільм допоміг учасникам заходу ознайомитись із видатною особистістю, відомим українцем ХVІІІ століття, усвідомити феномен Григорія Сковороди та його епохальну подвижницьку, культурну місію в українській історії й сьогоденні.

Начальник Корюківського РС №2 філії ДУ «Центр пробації» в Чернігівській області, Ольга Циганок

2022 © Усі права захищено
Слідкуйте за новинами
Побудовано на платформі

Для забезпечення зручності у користуванні цим сайтом деякі сервіси використовують технологічні особливості, а саме - cookie. Таке функціональне рішення дозволить вам не вводити одну і ту ж інформацію кожен раз, коли ви повертаєтесь на цю сторінку, або переходите з однієї сторінки на іншу тощо. Залишаючись, ви даєте згоду на використання cookie.  Докладніше