Річниця з дня загибелі захисника України Олександра Скварського

🕯️ Герої не вмирають

Сьогодні минає перша річниця з дня загибелі захисника України 🇺🇦 Олександра Скварського (26.12.1985-29.09.2022).

Нагороджений орденом «За мужність» ІІІ ступеня (посмертно).

Громада зібралася, аби хвилиною мовчання, запаленням свічок і покладанням квітів вшанували пам’ять Героя та всіх полеглих захисників України.

ℹ Народився Олександр 26 грудня 1985 року у Сосниці. Здобув фах бухгалтера у Сосницькому сільськогосподарському технікумі. Відслужив строкову службу в армії. Коли повернувся додому, влаштувався працювати продавцем побутової техніки.

Під час повномасштабної війни Олександра призвали на службу до Збройних сил України. Служив старшим оператором розвідувального взводу військової частини А7105.

Загинув 29 вересня 2022 року під час ворожого артилерійського обстрілу в районі села Миколаївка Друга на Донеччині.

Вічна пам'ять і слава нашому Герою! 🇺🇦