Рік тому. Як переправляли вантажі через зруйнований міст

17.04.2023

🔥 Ось в таких умовах, рік тому, здійснювалась переправа продуктів, ліків та інших вантажів через зруйнований міст у Задесенському старостаті.

🥛 Найбільше тоді доставлялось молока, яким забезпечувало жителів Сосницької громади підприємство «Полісся». Дякуємо за це керівнику Миколі Шведу.

💪 Допомагали переправляти вантажі працівники ПСП «Полісся», КП «Благоустрій-Сосниця», працівники благоустрою Задесенського старостату та звичайні мешканці громади. Всі вони завжди йшли на допомогу!

🇺🇦 Ми українці – сильні, незламні, непереможні, бо здатні об'єднуватися!