Родині полеглого героя Сергія Хіміча передали нагрудний знак

27.06.2023

Сьогодні біля каплички відбулася церемонія передачі нагрудного знаку «66 окрема механізована бригада сухопутних військ» родині загиблого Героя Сергія Хіміча.

Церемонію розпочали зачитуванням листа та витягу з наказу командира військової частини.

🗨 «За проявлені мужність та героїзм, стійкість та рішучість дій під час забезпечення національної безпеки і оборони, відсічі і стримування збройної агресії російської федерації у Донецькій та Луганській областях нагороджено посмертно нагрудним знаком «66 окрема механізована бригада…», – йдеться у наказі.

Нагрудний знак передали мамі загиблого воїна Валентині Хіміч та його сину Іллі Хімічу.