Савицький В’ячеслав Олександрович

Меморіал пам'яті
08.06.2023

Народився 10 лютого 1998 року в с.Купчичі Сосницького району Чернігівської області.

У 2020 році закінчив Чернігівський державний технологічний університет.

Призваний за мобілізацією в Збройні сили України в 19 червня 2022 року. Навідник аеромобільної роти .

Загинув 08.06.2023 року під час бойових дій поблизу н.п. Білогорівка, Сєвєродонецького району  Луганської області.

Похований 28 червня 2023 року в с.Купчичі Корюківського району Чернігівської області.