Ще 4 сім’ї отримають матеріальну допомогу за народження дитини

22.02.2024

Саме стільки заяв за лютий надійшло на розгляд виконавчого комітету. Цим сім’ям виплатять одноразову допомогу по 10 000 грн. Виплачуватимуть гроші додатково, крім тих, що передбачені з держбюджету.

💰 Загалом, з початку 2024 року у рамках програми підтримки народжуваності, вже виділено 80 000 грн для нових 8 маленьких жителів громади.

ℹ️ Нагадуємо, щоб отримати кошти на новонароджену дитину, одному з батьків потрібно звернутись до Центру надання адміністративних послуг, заповнити відповідні документи і підтвердити, що останні 6 місяців сім’я проживала на території Сосницької громади.