Шановні учасники бойових дій, воїни-інтернаціоналісти!

14.02.2020

15 лютого в Україні відзначається День вшанування учасників бойових дій на територіях інших держав та 31-шу річницю виведення радянських військ з Афганістану.

Ми вшановуємо учасників бойових дій, які воювали на теренах інших держав, особливо воїнів-афганців. В цій кривавій війні самовідданість, мужність і героїзм виявили наші земляки – офіцери та солдати. Багато з них не повернулися до родин, до коханих. Ми завжди будемо пам’ятати про них!

Щиро вдячні усім учасникам бойових дій на території інших держав за мужність і героїзм, професіоналізм і високу відповідальність, гідно оцінені міжнародною спільнотою.

З великою шаною згадуємо тих, хто віддав своє життя заради миру і стабільності у світі. Вічна їм пам’ять.

А всім, хто пройшов через горнила жорстоких воєн, бажаємо міцного здоров’я, сили духу, родинного щастя та благополуччя.

Нехай завжди над всіма нами буде мирне небо.

Від імені в.о. старост,
виконавчого комітету, депутатів селищної ради
— селищний голова Андрій Портний