Схід села 2020: Пекарів

19.02.2020

18 лютого в рамках традиційного сходу села селищний голова Андрій Портний провів зустрічі з жителями Пекарівського старостинського округу. Перша зустріч відбулась в самому Пекареві, друга в Кнутах.

На початку своїх зустрічей селищний голова звітував про виконання бюджету та за проведену роботу в 2019 році. Детально було розглянуто досягнення, проблеми та перспективи розвитку території старостинського округу та об’єднаної громади в цілому.

Далі зустрічі продовжувалися в форматі живого діалогу, під час якого спільно с присутніми були напрацьовані головні цілі на 2020 рік.

• відремонтувати та благоустроїти 2-3 колодязі на території старостату;
  • відремонтувати пором;
  • відремонтувати ще одмн пожежний автомобіль, а також продовжити ремонт в самій пожежній частині;
  • відремонтувати пошкоджений памятник в Пекареві;
  • придбати обігрівач для Пекарівського клубу;
  • провести косметичний ремонт в Кнутівському клубі;
  • налагодити централізований вивіз сміття;
  • також обговорили проблему відсутності медичного працівника в Пекареві та можливі шляхи її вирішення;
  • обговорили і роботи з благоустрою на кладовищі в Костиреві.