Людям із порушенням зору
Побудовано на платформі
Повернутися до новин

Учні Сосницької гімназії побували на екскурсії в селищній раді

Новини
24.05.2024

Спочатку діти відвідали «паспортний стіл». Школярі мали змогу ознайомитися з процесом оформлення паспорта. Вони фотографувалися, відцифровували відбитки пальців та електронний підпис.

🪪 Під час екскурсії малеча найбільше цікавились коли та як вони зможуть отримати свій перший паспорт.

Далі діти зустрілися з головою громади, який запросив їх на екскурсію до свого кабінету.

🙋‍♂️ Голова громади розповів маленьким відвідувачам про роботу депутатського корпусу та як проходять сесії селищної ради.

Діти робили багато світлин із головою громади, ставили безліч питань та висловлювали свої думки. А ще цікавились його спортивними досягненнями.

👉 Ще одне місце, яке відвідали учні – кабінет заступника голови громади. Діти побували в його робочому просторі та запитували про обов’язки заступника голови громади. А ще трішки повеселилися та отримали гостинці.

❤️ Вже на вулиці діти зустріли військових і привітали їх з Днем героя. Після чого школярі познайомили однокласників зі своїми рідними Героями.

2024 © Усі права захищено
Слідкуйте за новинами
Побудовано на платформі

Для забезпечення зручності у користуванні цим сайтом деякі сервіси використовують технологічні особливості, а саме - cookie. Таке функціональне рішення дозволить вам не вводити одну і ту ж інформацію кожен раз, коли ви повертаєтесь на цю сторінку, або переходите з однієї сторінки на іншу тощо. Залишаючись, ви даєте згоду на використання cookie.  Докладніше