Шоста річниця з дня загибелі захисника України Сергія Голубєва

🕯️ Герої не вмирають

Сьогодні минає шоста річниця з дня загибелі захисника України 🇺🇦 Сергія Голубєва (27.09.1987-27.10.2017).

Громада зібралася, аби хвилиною мовчання, запаленням свічок і покладанням квітів вшанували пам’ять Героя та всіх полеглих захисників України.

ℹ Народився Сергій 27 вересня 1987 року в місті Ленінград (рф). З 1992 року проживав в селі Рудня. У 2006 році закінчив Сосницький професійний аграрний ліцей.

Прийнятий на військову службу за контрактом з липня 2017 року - військовослужбовець 128-ї окремої гірсько-піхотної Закарпатської бригади Оперативного командування «Захід» Сухопутних військ Збройних Сил України (військова частина А1556, місто Мукачево Закарпатської області).

Загинув 27 жовтня 2017 року на залізничній станції Зовна, що знаходиться в селі Переїзне Бахмутського району Донецької області.

Похований 30 жовтня 2017 року на кладовищі села Рудня.

Вічна пам'ять і слава нашому Герою! 🇺🇦