Сьогодні стартує голосування за проекти громадського бюджету

14.01.2020

Після погодження з авторами проектів були остаточно визначені бюджети та остаточний перелік проектів, включених в бланк для голосування.

За ініціативою авторів було відкликано проект N 01 «Ганок парадного входу закладу дошкільної освіти «Калинка» – ми разом відповідально проаналізували реальність реалізації такого важливого проекту. Спільно з авторами дійшли усвідомлення, що краще робити якісно, ніж робити аби як і в супереч існуючим будівельним нормам та обмеженим розміром фінансів.

Остаточно в бюлетень для голосування включено наступні проекти:

• N 02 Комплект звукового обладнання глядацького залу Чорнотицького СБК (бюджет – 35 372 грн.)
  • N 05 Встановлення дерев’яних пішохідних переходів через річку Убідь (бюджет 48 335 грн.)
  • N 06 Ефективне тепло задля збереження здоров`я вихованців Будинку дитячої та юнацької творчості (бюджет – 48 897 грн.)
  • N 07 Реконструкція внутрішніх санвузлів в приміщенні гімназії ім. О.П. Довженка (бюджет – 48 095 грн.)
  • N 08 Зона комфортного відпочинку в парку на В’юнищі (бюджет – 30 438 грн.)
  • N 10 Посібник з формування та обрізки дерев з практичним втіленням у громадському та приватному просторі Сосниці (бюджет – 10020 грн.)
  • N 12 Ремонт колодязя в с. Масалаївка (бюджет – 35 035 грн.)

Як голосувати?

Через пункти для голосування:

• на електронному майданчику http://sosnitsa-otg.ci.org.ua/projects (необхідна попередня реєстрація)
  • ЦНАП Сосницької селищної ради – використовуючи паперовий бланк.
  • адмінбудівлі старостатів громади (приміщення колишніх сільрад в Волинці, Загребеллі, Киріївці, Матвіївці та Чорнотичах) – використовуючи паперовий бланк.

Проголосувати можна з 15.01.2020 року по 14.02.2020 року. На електронному майданчику – будь коли. В інших пунктах для голосування – в часи їх роботи, там же можна отримати бланк для голосування.

БЛАНК ДЛЯ ГОЛОСУВАННЯ

Хто має право голосувати?

• будь який мешканець, який зареєстрований в Сосницькій Громаді та якому виповнилося 14 років, має паспорт (ID-картку) – шляхом відкритого голосування у пунктах голосування (в т. ч. на електронних майданчиках)

Коротко про правила:

• Відкрите голосування передбачає перевірку (звірку) персональних (паспортних) даних, внесених до бюлетня для голосування .
  • Будь який бюлетень, який містить не вірні дані, буде вважатися зіпсованим і в голосуванні не бере участі.
  • Голосування відбувається шляхом вибору в бюлетні лише двох проектів!!!
  • Будь який бюлетень, який містить вибір більше ніж двох проектів, вважається зіпсованим.
  • На електронному майданчику Ви також зможете проголосувати лише за два проекти!
  • Подвійне голосування не допускається!

Шановні автори проектів! Бажаємо Вам перемоги! Бо перемагає точно небайдужий!