Сьогодні у школах Сосницької громади – останній дзвоник

Вже втретє він звучить в умовах повномасштабної війни.

🎓 Попри всі виклики та труднощі, наші учні наполегливо здобували знання, завоювали нагороди у Всеукраїнських та обласних конкурсах, а вчителі вели їх цієї складною дорогою.

А ми усією громадою створювали для цього комфортні та безпечні умови.

Той багаж, який випускники отримали у шкільних стінах, стане основою їх подальшого дорослого життя, допоможе навчатися і зростати далі.

Тож бажаємо випускникам ніколи не забувати рідну школу, своїх вчителів та реалізувати всі намічені плани і мрії!